Novinky a akcie

Akcie, zľavy, špeciálne ponuky

Novinky

  Nová séria reproduktorov Adorn skladom

  Nástenné, stropné a závesne reproduktory Martin Audio ADORN poskytujú špičkový výkon vo svojej triede, spoľahlivosť a cenovú dostupnosť pre širokú škálu komerčných zvukových systémov - od maloobchodných predajní, barov a reštaurácií až po firemné kancelárie a školy.

  Vďaka vynikajúcim zvukovým charakteristikám je séria ADORN ideálnou voľbou pre systémy pozadia a front-end, ktoré vyžadujú perfektnú kvalitu zvuku od vizuálne nenápadných, kompaktných a zároveň cenovo dostupných reproduktorov.

  V priestoroch, kde je viac zvukových zón, v kombinácii s radou CDD alebo BlacklineX dokážu zabezpečiť plynulý prechod zvuku celým komplexom.

   

   

  Produkty novej ADORN série si môžete prezrieť v našom e-shope.

  Pre viac informácií nás kontaktujte na e-mailovej adrese: sekretariat.rc@rock-centrum.sk alebo na telefónnom čísle: +421 949 529 739

  Prečítajte si viac...

  Každý týždeň špeciálna ponuka až do konca roka

  Sledujte nás na Facebooku, v e-shope, alebo odoberajte naše e-maily a nič vám neutečie! 🙂

  Pripravili sme si pre vás osem špeciálnych ponúk, jednu na každý týždeň až do konca roka 2020 a začíname tento týždeň s dopredajom vybraných modelov Differentional Dispersion značky Martin Audio za zvýhodnené ceny.

  9. 11. - 15. 11. 2020

  16. 11. - 22. 11. 2020

  23. 11. - 29. 11. 2020

  30. 11. - 6. 12. 2020

  7. 12. - 13. 12. 2020

  14. 12. - 20. 12. 2020

  21. 12. - 26. 12. 2020


  27. 12. - 31. 12. 2020

   

  Prečítajte si viac...

  Nahrávajte z domu vo vysokej kvalite s mikrofónmi Lauten Audio

  Vieme, že je teraz ťažké nahrávať v štúdiu, preto s nami môžete fungovať aj z domu. Ponúkame Vám špičkové mikrofóny značky Lauten Audio, ktoré potešia nie jedného hudobníka, speváka a vokalistu.

  Prečítajte si viac...

  Nová sada bubnov Pearl Masters Maple/Gum

  Kaučukovník

  Technickými vlastnosťami je drevo hevea brasiliensis veľmi podobné dubu, ktorý je jedným z najpoužívanejších a najobľúbenejších materiálov pre výrobu kvalitného nábytku a aj hudobných nástrojov. Z toho dôvodu dostala drevina aj svoj alternatívny názov – malajský dub.

  Prečítajte si viac...

  Nová séria aktívnych reprobední BlacklineX Power

  BlacklineX Powered zúročuje všetky Martin Audio odborné znalosti a skúsenosti v cenovo dostupnej triede.

  Je to séria ľahko použiteľných, vysoko výkonných reproduktorov.

  Prečítajte si viac...

  Predstavujeme značku: RAM Audio

  Ich produkty sú od začiatku charakterizované inovatívnosťou a spoľahlivosťou. Obe tieto kvality sú stále základnými požiadavkami pre produkty značky RAM Audio.

  Prečítajte si viac...

  Rekapitulácia posledného DOD v Martin Audio fabrike

  Čo sme pred pár dňami videli na Dni otvorených dverí vo fabrike Martin Audio?

  WPL

  Najväčší lineárny box zo série Wavefront Precision používajúci prvky MLA technológie - 2x12”, 2x6.5”, 3x1”.

  Wavefront Precision a jej modely WPM, WPCWPL sú momentálne najpredávanejšou komoditou Martin Audio v oblasti rentalu a inštalácií závesných systémov  tvoria stále väčší pomer v celkovom počte systémov tohto druhu vo svete.

  WPL je samozrejme optimalizovateľný 3-pásmový biampový s veľmi vysokým akustickým tlakom, ktorý sa dosahuje hornovaním v celom frekvečnom pásme. Tri úrovne precíznosti sa dosahujú podľa počtu použitých kanálov zosilňovačov,čo umožňuje rozvrhnúť investíciu do systému na niekoľko etáp a neodkladať začiatok užívania systému. Ak chcete vedieť viac o možnostiach investície, napíšte nám na audio@rock-centrum.sk.

  WPL Martin Audio

  WPL Martin Audio

  Séria SX subwoofer-ov

  SX sa stala ucelenou sériou nízkofrekvenčných systémov ponúkajúc všetky možné typy podľa druhu aplikácie, veľkosti bední a potreby akustického tlaku. Nájdete od 10“ až po 2 x 18“ systém.

  Najnovším prírastkom je kardioidný subbas SXC118.

  SXC118 Martin Audio

  SXC118 Martin Audio

  ADORN

  Najnovšie inštalačné bedničky Adorn sú serióznou alternatívou k populárnym a dobre zavedeným CDD systémom.

  Reprosystém je dvojpásmový box pre všetkých, ktorí obľubujú zvukový charakter Martin Audio, ale ich rozpočet nebol dostatočný pre použitie systémov CDD a BlacklineX. Odteraz je to vyriešené. Séria Adorn ponúka dva typy boxov s nízkoimpedančným a aj s Trafo vstupom pre 100 V. V súčasnosti prichádza na trh už aj poveternostne odolné prevedenie.

  Kvalitnú reprodukciu je možné doplniť o malý subbas SX110 a použiť ich vo všetkých inštaláciách ako sú bary, reštaurácie, kancelárie, obchody, čakárne, kostoly a mnoho ďalších.

  Adorn Martin Audio

  Adorn Martin Audio

  CDD

  CDD Marine edition pre všetkých moreplavcov a iných plavcov.

  CDD ako najpredávanejší segment z inštalačnej produkcie bol špeciálne vydizajnovaný a upravený pre podmienky použitia v extrémnej vlhkosti, čo ho predurčuje na zabudovanie v interiéroch lodí. No nielen tam, ale všade kde Váš vlhkomer ukazuje viac ako 65%-nú vlhkosť. Môzete siahnúť po tomto variante a predĺžiť životnosť Vášho audio systému.

  CDD Marine Edition Martin Audio

  CDD Marine Edition Martin Audio

  DX4.0

  DX4.0 je najnovší DSP procesor a nahrádza model DX2.0. Ponúka najvyšší profesionálny štandard pre rental a pevné inštalácie. Okrem iného je vybavený rozhraním Dante. Ponúka celý DSP štandard a naviac pracuje aj s FIR filtrami.

   

  Procesor využijete ako štandardný procesor pre akúkoľvek bedňu. Avšak, nakoľko je vybavený U-Net interface-om je to systémový prvok všetkých reprosústav Martin Audio komunikujúcich na protokole U-Net.

  Môže byť vhodným riešením pre existujúcich zákazníkov Martin Audio ale aj pre potenciálnych, ktorí o tom uvažujú a používajú inú značku reprosystému.

  • 96kHz s ampl. frekv.
  • Frekv. rozsah do 40kHz
  • Dante
  • U-net
  • Analog / AES3
  • 4IN/8OUT matrix
  • FIR filtre a omnoho viac
  DX4.0 Martin Audio

  DX4.0 Martin Audio

  Produkty značky Martin Audio dostupné u nás v Rock Centre nájdete
  v našom e-shope.

  Na novinky sa môžete pozrieť aj vy osobne v Londýne vo fabrike Martin Audio. Vždy sa Vám snažíme túto zaujímavú ponuku s predstihom posunúť, aby ste spolu s nami mohli navštíviť fabriku a dozvedieť sa o vývoji najnovších systémov Martin Audio.

  Najbližšia takáto možnosť bude 17. - 19. septembra počaš trvania PRO AUDIO & LIGHT výstavy PLASA v Londýne (15. - 17. 9. 2019) - viac info o DOD na stránkach Martin Audio. O DOD Vás budeme podrobnejšie informovať neskôr, takže nás sledujte 🙂

  Prečítajte si viac...

  Najnovšia séria T od Powersoftu

  Powersoft prišiel s novou T sériou zosilňovačov. Viac informácii o sérii nájdete tu. My vám ponúkame z tejto série produkt T-302, ktorý už čaká u nás na sklade.

  Prečítajte si viac...

  Nový mikrofón LS-208 od LAUTEN AUDIO

  Od nového roka pripravujeme nový zaujímavý produkt pre oblasť Broadcast-u, ale aj ozvučovania spevu a nástrojov, štúdiovú prácu a iné.

  Jedná sa o nový veľkomembránový mikrofón LS-208 amerického výrobcu LAUTEN AUDIO (viac informácií tu).

  Prečítajte si viac...

  Otvorenie nového e-shopu Rock Centra

  Dňa 1. novembra sme spustili nový e-shop, ktorým chceme vylepšiť Vaše pohodlie pri nakupovaní v Rock Centre.

  V novom e-shope nájdete všetky Vaše staré známe a obľúbené značky, ale aj množstvo noviniek. Našu ponuku produktov rozširujeme o značky ako Digitech, Ernieball, Rotosound a ďalšie.

  Prečítajte si viac...